reklama a

Weź udział w III Powiatowym Zlocie Pojazdów Zabytkowych!

Starosta Bocheński Adam Korta wspólnie z bocheńskimi miłośnikami starych samochodów zapraszają na III Powiatowy Zlot Pojazdów Zabytkowych.

Zlot odbędzie się w niedziela, 10 września 2023 r. i będzie jednym z wydarzeń towarzyszących Weekendowi z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego. Zabytkowe pojazdy tym razem przejadą nową trasą, która przebiegać będzie przez Bochnię, Łapanów i Trzcianę.

Już po raz trzeci, zapraszamy miłośników zabytkowych pojazdów na swoistą ucztę historyczno-motoryzacyjną.  Oprócz samochodów i motorów nie zabraknie ciekawych historii związanych z prezentowanymi pojazdami z minionej epoki.

Chcesz wziąć udział w zlocie i zaprezentować swój pojazd? Prześlij zgłoszenie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub na e-mail: milosnicyklasykowbochnia@gmail.com  lub promocja@powiat.bochnia.pl . W treści należy podać: imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu kontaktowego oraz markę i model zgłaszanego pojazdu i rok produkcji.

Plan:

9:00 – 9:30 | Zbiórka na Placu Targowym “Targowica” w Bochni przy ul. Partyzantów

9:30 | Wyjazd w stronę zalewu w Łapanowie. Przejazd ulicami Partyzantów, Proszowska, Konstytucji 3-go Maja, Regis, Kraszewskiego, Kościuszki, Kazimierza Wielkiego, Strzelecka oraz przez miejscowości Pogwizdów, Sobolów, Chrostowa, Jaroszówka.

10:40 | Zalew w Łapanowie

12:00 | Wyjazd w stronę kościoła w Trzcianie

12:25 | Plac przy Kościele św. Małgorzaty Panny i Męczennicy w Trzcianie

13:15 | Wyjazd spod kościoła w Trzcianie w stronę Bochni. Przejazd przez Łąktę Dolną, Łąktę Górną, Połom Duży, Leksandrową, Nowy Wiśnicz oraz Kopaliny.

14:10 | Zakończenie zlotu w Parku Rodzinnym Uzbornia. Wystawa pojazdów zabytkowych.

Na zgłoszenia czekamy do 31. sierpnia 2023 r.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na FB – link do wydarzenia

Partnerem wydarzenia jest Miasto Bochnia, Gmina Trzciana i Gmina Łapanów.

Wydarzenie odbywa się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa.