Sezon taneczny 2025/2026 dobiegł końca. Z tej okazji w Szkole Podstawowej nr 5 w Bochni Szkoła Tańca Regis zorganizowała pokaz tańca towarzyskiego.
W sobotę, 20. czerwca, w bocheńskiej „Piątce” odbyło się uroczyste zakończenie sezonu tanecznego. Z tej okazji wychowankowie Szkoły Tańca Regis przygotowali wyjątkowy spektakl taneczny.
Na wydarzeniu wystąpili uczniowie ze wszystkich grup wiekowych. Najmłodsi przygotowali proste tańce, którymi rozczulili publiczność. Zaraz po nich wychowankowie grup rekreacyjnych zaprezentowali układy samby, jive’a, cha-chy, walca angielskiego oraz quickstepa. Następnie wystąpili tancerze sportowi z zaawansowanymi choreografiami tańców wymienionych powyżej oraz trudniejszych – paso doble, walca wiedeńskiego i rumby.
Gdy uczniowie skończyli prezentować indywidualne kompozycje, każda grupa pokazała swój układ zbiorowy, łączący elementy różnych stylów w jeden spektakl.
Na koniec wydarzenia tancerze otrzymali dyplomy ukończenia sezonu, a także wręczono nagrody za największe postępy oraz dla najlepszych par.
Tekst i zdjęcia: Michał Piekarz


































































































