Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
„Aleja katyńskich brzóz” już nie istnieje. Powróciły dęby Posted by Paweł Michalczyk - 13 kwietnia 2012
Za znieważenie burmistrza będzie pracował pod szyldem BZUK Posted by Paweł Michalczyk - 11 kwietnia 2012