Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
Ochronka „Pawełki” przy parafii św. Pawła już działa – zdjęcia Posted by Paweł Michalczyk - 14 września 2016
Uprawiał konopie indyjskie. Wpadł, bo nie zatrzymał się do kontroli Posted by redakcja - 13 września 2016
IV liga. S. Zubel: „Udało nam się zrealizować życzenie Mateusza” Posted by administrator - 13 września 2016
IV liga. BKS lepszy w derbach. Dramatyczna kontuzja Klesiewicza Posted by administrator - 10 września 2016