Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
Twierdzi, że ukradł, ale nie ma, bo też mu skradziono Posted by Aleksander Rzepecki - 25 listopada 2009
Od wczoraj akcja „Znicz” i zmiana organizacji ruchu w mieście Posted by administrator - 31 października 2009