Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
Mieszkańcy współpracują z policją. Będzie bezpieczniej? Posted by Weronika Kucharska - 22 lutego 2011
Policja: wpadli po piwo na stację benzynową, skradli 10 zgrzewek Posted by Weronika Kucharska - 11 lutego 2011