Reklama

Szkoła Cool School – pięć języków obcych do wyboru i nowoczesne metody nauczania

Szkoła Języka Angielskiego COOL SCHOOL, która rozpoczyna czwarty rok swojej działalności poszerza swoją ofertę o nowe języki obce. W tym sezonie będzie możliwość nauki języków: angielskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i francuskiego. Zainteresowani mogą wybrać nauczanie indywidualne lub grupowe.

Szkoła zaprasza dzieci już od czwartego roku życia, jak również młodzież przygotowującą się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych oraz osoby dorosłe. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania w zależności od stopnia opanowania danego języka. Dużym zainteresowaniem cieszą się konwersacje z native speakers, którzy prezentują nam namiastkę swojego kraju i pokazują jak w naturalny sposób możemy się komunikować z osobą anglojęzyczną.

Szkoła wyposażona jest w nowoczesną tablicę interaktywną, dzięki której zajęcia stają się niepowtarzalne, a nauka staje się czystą przyjemnością.

COOL SCHOOL zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojej siedziby przy ul. Brzeźnickiej 5 na dzień otwarty w sobotę 7 września w godzinach 10:00 – 15:00. W tym dniu będzie można zobaczyć jak wygląda praca z tablicą interaktywną, napisać test poziomujący oraz zapisać się na wybrany kurs.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: www.csBochnia.pl, lub pod numerem telefonu: 724 104 954.