Reklama

Wyróżnij się – postaw na hand made

Lato to okres, w którym każda świadoma trendów modowych kobieta intensywniej niż zwykle skupia się na odpowiednim doborze akcesoriów i dodatków, które w sposób finezyjny podkreślą wakacyjną kreację. Każda z nas zasługuje na wyjątkowość, dlatego do głosu znów dochodzi biżuteria hand made.

W natłoku komercyjnych produktów i znanych marek, swój renesans przeżywają akcesoria ręcznie tworzone, które podkreślają indywidualizm i nieprzeciętność. W przypadku biżuterii hand made możemy mieć pewność, że nasz wybór padł na jedyny w swoim rodzaju, bezprecedensowy produkt, którego nie spotkamy u innej kobiety.

Rękodzieło do niedawna kojarzyło się z ludowymi wyrobami, sprzedawanymi na ulicznych jarmarkach. Dziś akcesoria modowe tworzone ręcznie powracają do łask jako sposób na wyróżnienie się z tłumu poprzez odmienną stylistykę i niepospolitość. Akcesoria hand made kierowane są dziś do klienta wymagającego, dbającego o wysoką jakość produktów, chcącego wyeksponować swoją indywidualność.

Oprócz zmiany profilu przeciętnego klienta rynku rękodzieła, zmienił się także sposób dystrybucji towarów–sprzedaż w znakomitej większości przeniosła się do Internetu. W ostatnich latach poszukiwanie niecodziennych akcesoriów modowych w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych stało się bardzo popularne. Przykładem sukcesu takich działań na rynku globalnym może być serwis Etsy.com, skupiający artystów z całego świata. Również w Polsce coraz większa ilość e-sklepów oferujących produkty rękodzieła pozwala przewidywać, iż hand made na stałe zagości w kanonach trendów modowych w Polsce.

Jednym ze sklepów, do którego warto zaglądnąć w poszukiwaniu unikalnych wyrobów jest oryginalnyprezent.otwarte24.pl, którego właścicielem jest firma Zdobnictwo Artystyczne. „Swoje produkty tworzymy już od 1989 roku, ale od niedawna jesteśmy obecni również w sieci za pośrednictwem sklepu internetowego. Śledzimy trendy i najnowsze technologie, do których staramy się adaptować, natomiast największą wartością naszej firmy nadal pozostaje i zawsze będzie wysoka jakość i niepowtarzalność naszych produktów, dzięki czemu nasi klienci, poszukujący wyjątkowości, wracają do nas po kolejne wyroby” – zdradza Elżbieta Bukowska, właścicielka firmy.

Warto więc postawić na indywidualizm i niebanalność w doborze dodatków zarówno do stroju codziennego, jak i wieczorowego. Nie bójmy się, jako kobiety, eksponować naszej wyjątkowości. Zasługujemy na to.