Piłkarze MOSiR-u niepokonani w Małopolskiej Lidze Trampkarzy

Trudne warunki atmosferyczne towarzyszące niedzielnym spotkaniom przy ul. Parkowej nie przeszkodziły trampkarzom MOSiR-u w zwycięstwach nad Okocimskim Brzesko.

Trampkarze młodsi wygrali z Okocimskim Brzesko 3-2. Wszystkie bramki dla bocheńskiej drużyny zostały zdobyte w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisał się Michał Łącki i Kamil Francuz.

Pierwsze dwie bramki zostały zdobyte już po 10 pierwszych minutach gry. Michał Łącki zdobył gola po podaniu Karola Korty. Kamil Francuz podwyższył wynik po asyście Łąckiego, który pod koniec pierwszej połowy jeszcze raz zmusił bramkarza Okocimskiego do wyjęcia piłki z siatki. Gol padł po dokładnej centrze Wojtka Słomki.

W drugiej połowie piłkarze obydwu drużyn mieli dużo dogodnych sytuacji lecz trampkarze z Brzeska częściej zagrażali drużynie Janusza Piątka. Waleczność Okocimskiego została nagrodzona dwiema bramkami zdobytymi pod koniec meczu.
Dobrze na pozycji bramkarza spisał się Sobas i debiutujący w bocheńskim zespole Dawid Laska.

Trampkarze starsi pod wodzą Marcina Leśniaka również pokonali brzeszczan. Bramka zdobyta przez Grzegorza Musa pod koniec spotkania była jedyną w meczu i spowodowała, że 3 punkty zostały przypisane bocheńskiej drużynie.

Najbliższy mecz MOSiR rozegra na boisku Unii Tarnów natomiast w niedzielę na ul. Parkowej zespół z Bochni zmierzy się z Wisłą Kraków.