IV liga. Bocheński znowu przegrywa

W meczu drugiej kolejki małopolski IV ligi, Bocheński KS przegrał na własnym stadionie z Lotnikiem Kryspinów 1-3.

BKS Bochnia poniósł drugą porażkę w tym sezonie. Tym razem lepsza okazała się drużyna Lotnika Kryspinów – tegorocznego beniaminka IV ligi. Przed meczem wydawało się, że to drużyna gospodarzy jest faworytem meczu, co dość szybko znalazło odzwierciedlenie, gdyż już w pierwszej minucie meczu prowadzenie dla gospodarzy zdobył strzałem głową Handzlik, a asystę zaliczył Serafin. Bochnianie chwycili wiatr w żagle i ponawiali swoje ataki, jednak byli nieskuteczni. Swoje szanse mieli przede wszystkim Mikulski i Motak, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Wydawało się, że po dobrej pierwszej połowie, BKS potwierdzi dobrą dyspozycję w drugiej części meczu. Niestety dla gospodarzy Lotnik wyciągnął wnioski ze słabiej pierwszej części i już w 47 minucie wyrównał, a bramkę zdobył Keshi. Od tego momentu zespół gości zaczął powoli przejmować inicjatywę. W 57 minucie goście przeprowadzili akcję, po której wyszli na prowadzenie. Bramkę zdobył Borowski po asyście bardzo aktywnego Keshiego. Nigeryjczyk pogrążył BKS w 81 minucie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na nim. Po dobrej pierwszej połowie, gospodarze opadli z sił i oddali inicjatywę drużynie gości. Warto podkreślić bardzo dobry występ w drużynie Lotnika nigeryjskiego napastnika Keshiego, który miał udział przy wszystkich trzech bramkach i imponował szybkością, jak i wyszkoleniem technicznym. Bocheński przegrał 3-1 i zajmuje 14 miejsce w tabeli.