Jak zaprojektować stroje piłkarskie dla dzieci?

Wybierając ofertę polskich producentów odzieży sportowej możesz liczyć na niemal pełną dowolność w ustaleniu jej ostatecznego wyglądu. Poza gotowymi projektami, jakie znajdziesz w sklepie, można również zdecydować się na realizację indywidualnego projektu. To gwarancja niepowtarzalności!

Stroje piłkarskie dla dzieci – grafika

Wybierając stroje piłkarskie dla dzieci ze sklepu – z gotowym już wzorem – nie jesteś skazany na monotonnie i powtarzalność. Nowocześni producenci odzieży sportowej (jak np. PEHA) oferują obszerny wybór atrakcyjnych wizualnie i bardzo różnorodnych grafik. Co więcej, każda z propozycji dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, co sprzyja zachowaniu unikalności strojów. Grafiki na koszulkach mogą być klasyczne  np. pasy, szachownica, nowoczesne – np, fantazyjne wzory i oszczędne w firmie – delikatny print, który umożliwia maksymalne wyeksponowanie logotypów sponsora i personalizacji naniesionej na stroje.

Stroje piłkarskie dla dzieci – kolorystyka

Stroje piłkarskie dla dzieci dostępne są w atrakcyjnej kolorystyce. Przy wyborze barw kompletów meczowych można kierować się czynnikami takimi, jak np. indywidualne preferencje kolorystyczne (kolor strojów można wybrać np. w formie zabawy-głosowania), wybór strojów podobnych do tych, jakie nosi ulubiona drużyna piłkarska, a także dopasowanie kolorystyczne do barw klubu. Większość klubików i szkółek piłkarskich posiada własnego logo i do jego barw zazwyczaj nawiązują stroje.

Nadruki

Na stroje piłkarskie można nanieść również indywidualne nadruki, które umożliwią i ułatwią personalizację. Na koszulki sportowe zazwyczaj nanoszone są:numery zawodników,

 

  • nazwa drużyny,
  • nazwiska piłkarzy (opcjonalnie),
  • logotypy sponsorów,
  • herby i inne motywy graficzne.

 

Jeżeli zależy Ci na trwałej personalizacji i nadruku, który nie wpłynie na właściwości oddychające koszulki – wybierz sublimację. To technika, dzięki której uzyskasz elastyczne i wielobarwne nadruki, które będą częścią dzianiny. Nie odklejają się i nie pękają – są integralną częścią dzianiny. Jak widzisz stroje piłkarskie dla dzieci można dowolnie personalizować. Wybierając gotowy szablon, dopasowując do niego indywidualnie wybrany kolor i dodatkowo – decydując się na dodatkowe nadruki – zyskujesz pewność, że Twoja drużyna będzie prezentować się unikalnie.

Poza wymienioną opcją możesz również zdecydować się na zamówienie indywidualnego projektu. Taka opcje udostępniają producenci strojów sportowych. W takiej sytuacji można mieć wpływ nie tylko na kolorystykę, ale również indywidualny projekt graficzny kompletów meczowych. To gwarancja niepowtarzalności!