3:0 dla siatkarzy Contimax MOSiR z Okocimskim

W rozegranym wczoraj na sali I LO spotkaniu siatkarze MOSiR -CONTIMAX BOCHNIA pokonali OKS OKOCIMSKI BRZESKO 3:0.

W setach 25:9, 25:21 i 25:20. Pierwszy set to „koncertowa ” gra naszych siatkarzy. Wygrana w męskiej siatkówce do 9 nie zdarza się często. Drugi i trzeci set wyglądały podobnie, ani przez moment siatkarze Okocimskiego nie byli w stanie zagrozić naszej drużynie. Mecz trwał 55 minut. Wygrana pozwoliła naszym siatkarzom przesunąć się na drugie miejsce w tabeli (na 14 zespołów biorących udział w rozgrywkach III ligi). Cieszy rosnąca forma naszych zawodników.

Przypominamy, iż kolejny mecz w ramach III ligi zostanie rozegrany również w Bochni. W piątek 27 listopada będziemy gościć zespół Dobry Wynik Kraków. Tym razem na sali PSP nr 4/II LO. Początek o godz. 19.00.