Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
Kopalnia już nie w likwidacji. Wprowadzono zarząd komisaryczny Posted by Paweł Michalczyk - 3 kwietnia 2013
BSAG bez dojazdu? Burmistrz nie chce wchodzić w spór ze Skanską Posted by Paweł Michalczyk - 29 marca 2013