Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
Oświadczenie Kurii Diecezjalnej ws. kwesty na szpital Posted by Paweł Michalczyk - 24 października 2008
Diecezja: Zbiórka na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia Posted by administrator - 11 października 2008