Reklama

Nowa marka hotelowa w Bochni

Nowy Rok przyniósł Bochni nową markę na mapie ośrodków hotelowych i SPA. Bochnia Hotel & SPA, obiekt znany wcześniej jako Hotel Millenium, przechodzi właśnie proces rewitalizacji marki.

Celem procesu jest podniesienie standardu obsługi, zwiększenie prestiżu hotelu oraz, co najważniejsze, stworzenie pozytywnego wizerunku poprzez elastyczne podejście do każdego klienta – mówi Michał Melon, Dyrektor Generalny.

Nowy bocheński obiekt już zdążył pokazać się Miastu jako partner i sponsor imprez sportowych, organizowanych głównie przez Bocheńskie Stowarzyszenie Futsalu.

Bochnia Hotel & SPA to 200 miejsc noclegowych oraz profesjonalne centrum konferencyjne z 9 świetnie wyposażonymi salami. Hotel, goszczący wcześniej głównie gości biznesowych, zamierza się skoncentrować na budowaniu pozytywnych relacji z klientami indywidualnymi, zwłaszcza wśród społeczności lokalnej. Chcemy zaproponować mieszkańcom i gościom Bochni kilka ciekawych imprez, jakich wcześniej trzeba było szukać w odległym o 40 kilometrów Krakowie. Postawiliśmy na ciekawe formuły imprez oraz innowacyjność, jak również motywy przewodnie i tematyczne, wprowadzając powiew świeżości na lokalnym rynku rozrywkowym – dodaje Melon.

Pierwszym wydarzeniem tego typu była impreza zorganizowana w hotelu 9 lutego, a tematem stylizacji było Kasyno oraz Agent 007. Już w kwietniu organizować będziemy kolejne ciekawe wydarzenie – tym razem będzie coś specjalnego, wyłącznie dla Pań . No i wreszcie, na 2 marca zaplanowaliśmy huczne i uroczyste otwarcie hotelowego Centrum Wellness & SPA. Współczesne SPA to coś więcej niż kąpiele i leczenie wodą. W SPA w Bochni oferujemy szeroki wybór zabiegów i rytuałów kosmetycznych, wykonywanych przy użyciu profesjonalnych preparatów, które działając na wszystkie zmysły poprawiają samopoczucie, dają uczucie radości, spełnienia i pełnej równowagi. W dniu otwarcia będziemy zachęcać mieszkańców i hotelowych gości korzystnymi rabatami, przewidujemy również niespodzianki – zdradza dyrektor.

Na gości czeka również nowy Pub Shamrock, w którym można skosztować irlandzkich alkoholi i posłuchać muzyki, a na obiady i wykwintne kolacje zaprasza natomiast restauracja „Antyczna”, zlokalizowana na I piętrze ośrodka, z widokiem na ogród. W sezonie letnim przewidziana jest także organizacja cyklicznych imprez plenerowych, w sąsiadującej z hotelem Kurnej Chacie.

Bochnia Hotel & Spa to również znakomite miejsce do organizowania wesel, bankietów, studniówek, jubileuszy oraz wszelkich imprez integracyjnych i towarzyskich. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, możliwie najpełniej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego z gości. Chcemy, aby nasz hotel zyskał zaufanie i uznanie klientów poprzez świetną kuchnię, profesjonalizm obsługi oraz wyjątkowe imprezy. Jednocześnie, zależy nam na promowaniu Bochni i jej niewątpliwych walorów w Polsce i za granicą– podsumowuje rozmowę Michał Melon.