Młodzicy MOSiR zremisowali z Dunajcem Nowy Sącz

0:0 – z takim wynikiem zakończył się wyjazdowy mecz drużyny MOSiR Bochnia rozegrany w ramach drugiej kolejki Małopolskiej Ligi Młodzików.

Na początku meczu to gospodarze z Nowego Sącza osiągnęli przewagę, między innymi groźnie egzekwując w krótkim czasie cztery kornery. W pierwszej połowie MOSiR miał w sumie dwie okazje do strzelenia gola, jednak piłka minimalnie mijała słupek bramki gospodarzy.

Niebezpieczną sytuację w pierwszej części gry stworzył Dunajec, ale groźny strzał i dobitkę obronił Biernat.

W drugiej połowie MOSiR nie wykorzystał żadnej z czterech okazji do osiągnięcia przewagi. Trzeba jednak zaznaczyć, że po drugiej stronie boiska bardzo dobrze grała defensywa gości, która nie pozwoliła Dunajcowi na oddawanie strzałów. W tej części gry Dunajec stworzył sobie tylko jedną groźną sytuację. Po rzucie rożnym i strzale z pola karnego piłka trafiła w poprzeczkę.

Następna kolejka już w środę 24 sierpnia. Na stadionie MOSiR przy ul. Parkowej 3 o godzinie 11.00 rozpocznie się spotkanie z Cracovią Kraków.