IV liga. BKS zdobywa pierwszy punkt

Bocheński KS zremisował wczoraj w Olkuszu 1-1 z tamtejszym IKS w meczu trzeciej kolejki małopolskiej IV ligi. Bramkę dla bochnian strzelił Kamil Rynduch w 55 minucie meczu. Wyrównał w 90 minucie Chabinka.

Bocheński KS zdobył pierwszy punkt w nowym sezonie IV ligi. Dzięki remisowi (pechowemu, bo bramka dla gospodarzy padła w 90 minucie spotkania) z dotychczasowym liderem przesunął się na 12 miejsce w tabeli. Na uwagę zasługuje kolejny, tym razem przez pełne 90 minut,  występ dziewiętnastolatka Mikulskiego.

W najbliższą sobotę podopieczni trenera Leśniaka podejmować będą na własnym stadionie Wolanię Wola Rzędzińska.

Składy:

IKS Olkusz: Kusa, A. Szymczyk (Przybyła), Szwed, Kańczuga, Tomsia, Wdowik (Banyś), Czechowski, R. Szymczyk (Szwajcowski), Chabinka, Juszczyk, Szczypciak.

Bocheński KS: Piątek, Komenda, Siwek (Nowak), Rachwalski, Kasprzyk, Buczek, Kaczmarczyk, Mikulski, Rynduch, Handzlik (Bajda), Więsek (Strach).