reklama a

Jesień z Centrum Informacji Turystycznej

Centrum Informacji Turystycznej w Bochni zaprasza na cykl jesiennych spacerów „Poznaj swoje miasto”. Na październik zaplanowano dwa spacery:

15 października (sobota) zwiedzanie Bazyliki św. Mikołaja

22 października (sobota) NaCl Bocheński Szlak Solny „Na Ziemi” im. św. Kingi

Zbiórka o godzinie 11:00 przy Centrum Informacji Turystycznej, ul. Oracka 4 (budynek dawnej kuźni naprzeciwko tężni). Udział w spacerach jest bezpłatny.

Jednocześnie Centrum Informacji Turystycznej zaprasza do udziału w konkursie plastyczno – fotograficznym zorganizowanym z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

By wziąć udział należy wykonać i dostarczyć pracę plastyczną do CIT (ul. Oracka 4) lub wysłać mailowo wykonaną fotografię na adres: it.bochnia@msit.malopolska.pl przedstawiające obiekty lub przestrzenie zrewitalizowane za środki UE na terenie naszego miasta. Lista zrewitalizowanych obiektów/przestrzeni dostępna na https://bochnia.eu/samorzad/projekty-europejskie/

Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane w pomieszczeniach Centrum (prace plastyczne), a także będą wyświetlane w sali multimedialnej CIT (fotografie), dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody rzeczowe. Termin nadsyłania prac mija 31 października 2022 r. do godz. 17. Wiadomości dotyczące Regulaminu Konkursu i Karta Zgłoszeniowa dostępne są na stronie www.mdk.bochnia.pl i w Centrum Informacji Turystycznej.