Zakończenie roku szkolnego w bocheńskim „Mechaniku” – ZDJĘCIA

Uczniowie bocheńskiego „Mechanika” rozpoczęli wakacje!

W piątek, 26.06.2026 r., w sali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Bochni odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Podczas uroczystości pożegnano absolwentów szkoły branżowej I stopnia oraz zwieńczono ich pobyt w szkole uroczystym ślubowaniem.

Podczas wydarzenia wręczono również świadectwa i nagrody uczniom z najwyższymi średnimi, a następnie stypendia Fundacji ABJ. Na zakończenie roku szkolnego i powitanie wakacji przygotowano także piękny program artystyczny w wykonaniu uczniów klas III i IV.

 

Tekst i zdjęcia : Michał Piekarz