Trwają zapisy wolontariuszy na 30 edycję WOŚP

Trwa rejestracja, przez sztab Hufca ZHP Bochnia, wolontariuszy  30. Finału WOŚP. Motywem przewodnim najbliższej, jubileuszowej edycji Wielkiej Orkiestry będzie dziecięca okulistyka.  

„Orkiestra” zabrzmi, 30 stycznia, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Będzie to pierwsza zbiórka dedykowana dziecięcej okulistyce, jednak nie pierwsze działanie WOŚP związane z ratowaniem wzroku najmłodszych pacjentów – czytamy na stronie wosp.org.pl. Warto przypomnieć, że w bieżącym roku, w styczniu podczas zbiórki na zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii i diagnostyki głowy zebrano łącznie blisko 211 milionów złotych!

Jak co roku w WOŚP włącza się bocheński Hufiec ZHP. Harcerze zapraszają wolontariuszy, którzy wesprą akcję w naszym regionie.  Jak się zarejestrować jako wolontariusz krok po kroku?

  1. Wejdź na stronę: iwolontariusz.wosp.org.pl ❤️
  2. Po założeniu i potwierdzeniu konta przejdziesz na stronę rejestracji.
  3. Wybierz ścieżkę WOLONTARIUSZ
  4. Wypełnij formularz – dane, które musisz przygotować do prawidłowego wypełnienia formularza:

– zdjęcie wolontariusza (min. szer. 600px, min. wys. 800 px., jpg)

– PESEL

– imię i nazwisko

– data urodzenia

– numer telefonu

– dokładny adres

– szkoła lub miejsce pracy

  1. Na koniec, zapoznaj się z klauzulą RODO i kliknij „Wyślij”.

Jeśli jesteś rodzicem/opiekunem osoby niepełnoletniej i chcesz zarejestrować je za pomocą naszej strony iwolontariusz.wosp.org.pl – musisz założyć konto Opiekuna i dopiero wtedy zgłosić kandydaturę swojego dziecka.

Jak znaleźć nasz sztab?

W formularzu w kroku „Wybór Sztabu” zobaczysz okienko do wpisania Sztabu. Możesz wpisać nazwę miejscowości tj. Bochnia lub numer Sztabu (ID), nasz to: 4163 ‼️ W tym miejscu możesz też wykorzystać TOKEN.

Po rejestracji nasz sztab skontaktuje się z Tobą, aby umówić potwierdzenie danych poprzez komunikator (online) bądź sprawdzenie danych osobiście.

Baza wolontariuszy: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/