Reklama

Tragiczny  wypadek w Ujeździe

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło dzisiaj w Ujeździe. Jak udało nam się dowiedzieć bus przewożący osoby starsze i niepełnosprawne do ŚDS w Rdzawie zderzył się z przyczepą ciągniętą przez traktor.

 

Do wypadku doszło dzisiaj o godzinie 8.10 na drodze powiatowej w Ujeździe. Według wstępnych ustaleń, na łuku drogi bus marki Ducato zderzył się z ciągnikiem ciągnącym dwie przyczepy. W wyniku zderzenia oba pojazdy znalazły się w przydrożnych rowach – relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej w Bochni st. sierż. Daniel Bułatowicz.

W busie miało znajdować się piętnaście osób, łącznie z kierowcą. Trzy osoby zostały ciężko ranne. Pozostałe również odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala. Jedna osoba niestety zmarła w wyniku zdarzenia. Przyczyny wypadku są wyjaśniane przez służby. Do poszkodowanych zostały zadysponowane śmigłowce z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz karetki pogotowia. Droga jest zamknięta na najbliższe kilka godzin. Organizowane są objazdy. Na miejscu są służby ratownicze, Policja.