Reklama

Konkurs na Anioły: Wpłynęło ponad 900 prac

24 listopada w Miejskim Domu Kultury wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym „Anioły”. Na konkurs wpłynęło ponad 900 prac.

Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Truś-Bakalarz (Muzeum), Mirosława Świętek (Biblioteka), Marcin Siwy (MDK) prócz wyłonienia zwycięskich prac zadecydowała o przyznaniu wielu wyróżnień w każdej z kategorii wiekowej.

PRZEDSZKOLE i „0”
I Hania Obuszko – Miejskie Przedszkole nr 1
II Adrian Kaczmarczyk – Miejskie Przedszkole nr 2
III Tymoteusz Piechnik – Przedszkole Samorządowe w Lipnicy Murowanej

Wyróżnienia
Weronika Dziadowiec – Publiczne Przedszkole w Borku
Zuzia Szwed – Miejskie Przedszkole nr 6
Karolina Dybza – Gminne Przedszkole w Cikowicach
Weronika Mazur – Gminne Przedszkole w Cikowicach
Mateusz Niewiadomski – Gminne Przedszkole w Cikowicach
Zosia Obuszko kl.”0” – Szkoła Podstawowa nr 1
Marcelina Rusek, Milena Seredyńska – Miejskie Przedszkole nr 4
Lena Włudyka – Przedszkole Samorządowe w Lipnicy Murowanej

KLASY I-III
I Antonina Gałczyńska – kl. I a Szkoła Podstawowa nr 4
II Szymon Sadkowski – kl. III b Szkoła Podstawowa nr 1
III Gabriela Zuzia – kl. I d Szkoła Podstawowa nr 4

Wyróżnienia
Martyna Podsiadło – kl. II Szkoła Podstawowa nr 7
Wiktor Pala – kl. II Szkoła Podstawowa nr 7
Bartosz Zieliński – kl. III c Szkoła Podstawowa nr 4
Julia Frankowicz kl. II – Zespół Szkół w Kobylu
Jakub Tabor kl. II – Zespół Szkół w Kobylu
Roksana Wrona – kl. I c Szkoła Podstawowa nr 2
Zuzanna Policht – kl. II Zespół Szkół w Dąbrówce
Zuzanna Botkowska – kl. I Zespół Szkół w Proszówkach

KLASY IV-VI
I Małgorzata Juszczak – kl. V Świetlica w Cikowicach
II Sebastian Wiercioch – kl. IV Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
III Natalia Goryczka – kl. V Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

Wyróżnienia
Wiktoria Maszewska kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 1
Kornelia Sobczyk kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 1
Inga Płaczek kl. VI a – Szkoła Podstawowa nr 5
Norman Kwinta kl. IV – Zespół Szkół w Proszówkach
Amelka Samolej kl. IV – Zespół Szkół w Proszówkach
Aleksandra Kokoszka – kl. IV Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
Katarzyna Sowińska – kl. IV Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
Mariola Brzegowa – kl. V Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
Emilia Mikulska – kl. VI Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
Dominik Smoleń – kl. V a Szkoła Podstawowa w Rzezawie
Gabriela Lis – kl. VI Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

GIMNAZJUM
I Katarzyna Tomczyk – kl. III d Gimnazjum nr 2
II Aleksandra Sobiecka – kl. III Gimnazjum w Łapczycy
III Wiktoria Banaśkiewicz – kl. III c Gimnazjum nr 2

Wyróżnienia
Olga Majewska – kl. III Gimnazjum nr 1
Adam Wojcieszko – kl. II d Gimnazjum nr 1
Maja Szymańska – kl. II d Gimnazjum nr 1
Michalina Złomańczuk – kl. III c Gimnazjum nr 2
Izabela Boruta kl. I Gimnazjum w Dąbrówce
Anna Rudnik – kl. III Gimnazjum w Dąbrówce
Izabela Dziedzic – kl. III Gimnazjum w Żegocinie
Agata Gutkowska – kl. III Gimnazjum w Nowym Wiśniczu
Krzysztof Filipek – kl. I Gimnazjum w Nowym Wiśniczu
Amelia Gawłowicz – kl. I Gimnazjum w Proszówkach

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE SOSW W BOCHNI
Klasa I-III A Szkoła Podstawowa
Wiktoria Przybyło – kl. I Szkoła Podstawowa
Michał Kokoszka – kl. II Szkoła Podstawowa
Anna Tworzydło – kl. I Szkoła Podstawowa
Paulina Babral – kl. III Szkoła Podstawowa
Bartosz Gibała – kl. V Szkoła Podstawowa
Klasa 6 PUZ
Przedszkole Specjalne
Maria Judka – kl. I PDP
Maria Stencel – kl. II PDP
Mateusz Wójcik – kl. II PDP
Klasa I-III Gimnazjum
Klasa III Gimnazjum
Klasa I Gimnazjum
Klasa PDP oddział I
Kacper Szczygieł – kl. IV Szkoła Podstawowa

Wystawę prac konkursowych można oglądać w holu Miejskiego Domu Kultury na parterze i pierwszym piętrze w godzinach pracy MDK.