Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
Szczepan Brzeski z Bochni zdobył najwyższy szczyt Antarktydy Posted by Paweł Michalczyk - 30 grudnia 2015
Slalomem po ul. Kazimierza Wielkiego. Jak długo jeszcze? Posted by Paweł Michalczyk - 29 grudnia 2015
Szkolny Klub Logistyki z Dąbrowicy uczy się od najlepszych kół studenckich Posted by redakcja - 29 grudnia 2015