Reklama

Kolejny śmiertelny wypadek na E4

W ubiegłą sobotę 16 sierpnia w Gorzkowie doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Pod kołami samochodu zginął siedemdziesięciodwuletni rowerzysta, mieszkaniec Gorzkowa.

Do zdarzenia doszło w sobotnie przedpołudnie. Rowerzysta, jadący w stronę Bochni, podczas prawdopodobnie nieprawidłowego wykonywania skrętu w lewo został potrącony przez samochód marki renault, jadący w tym samym kierunku. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Samochodem kierowała kobieta, mieszkanka Krakowa, badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa. Jak mówi bocheńska policja jej samochód był dopuszczony do ruchu, ale o jego stanie technicznym wypowiedzą się biegli.

There are 7 comments

 1. Nie mieszkaniec Gorzkowa a Bochni. Manewr skretu byl wykonany prawidlowo, manewr omijania rowerzysty juz nie… Nie ma to jak rzetelnosc dziennikarska…

 2. A może to renault a nie reno? Szkoda człowieka. Może władze miasta zastanowią sie nad budową ścieżek rowerowych???

 3. W Bochni na ul. Brzeskiej a nie w Gorzkowie to po pierwsze, po drugie skoro Rzezawa ma swoje światła to czemu na Brzeskiej takich świateł przy łączniku nie ma????? Po trzecie mieszkancy tej ulicy gdyby mieli odrębna ulicę tak jak to sie ma w poblizu Brzeska bezp[ieczniej by pokonywali odcinek drogi do Centrum… ale nasze władze nigdy nie myśla o bezpieczestwie a szkoda.

 4. [edyt. red.] z GDDKiA planiści z rękami we krwi !!!!
  mam takie pytanie ile osób musi jeszcze zginąć ? Wszystkie wypadki na odcinku 200m w okresie 4 miesięcy (czarna seria po przebudowie?)
  (*)(*)(*) 28 maj 2008, godz: 18:53 Cztery ofiary śmiertelne wypadku w Gorzkowie.
  (*)(*)(*) 16.08.2008 w Gorzkowie doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Pod kołami samochodu zginął siedemdziesięciodwuletni rowerzysta, mieszkaniec Gorzkowa.
  (*)(*)(*) 22.09.2008 godz. 16 w Gorzkowie koło Bochni doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego.
  19.09.2008 w Tym samym miejscu doszło do kolejnej kolizji całe szczęście że bez ofiar.
  Na odcinku tym (wyjazdy z parkingów) nie doszło do tylu wypadków przed przebudową
  E4 – podobno poprawili bezpieczeństwo ? ( prawa strona została zwężona w miejsce szerokiego pobocza wykopano rów (jadąc od strony brzeska) likwidując pobocze – dodatkowo by jeszcze zawęzić jezdnię po prawej wstawiono betonowy solidny mór ograniczający widoczność i jak w wypadku z 28 maja 2008 blokującego możliwość ucieczki kierowcy ciężarówki.
  Ile jest warte życie ludzkie ? łatwo policzyć koszt przebudowy i wykonanie lewoskrętu
  600 tys. zł w okresie 4 miesięcy 6 ofiar śmiertelnych 100tys zł na tyle wycenia nas GDDkiA

 5. TAM POWINNY BYC ZROBIONE SWIATLA NA PRZEJSCIU DLA PIESZYCH ! ZBYT DUZO LUDZI TAM JUZ ZGINELO I NIKT SIE TYM NIE CHCE ZAJAC ABSURD WLADZE MIASTA DBAJA TYLKO O CENTRUM