Dzisiaj, 21 grudnia 2011 r. w godzinach od 8:00 do 16:00, wszyscy wolontariusze 20 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powinni stawić się w Miejskim Domu Kultury przy ul. Regis 1 w celu wypełnienia identyfikatorów. Zgłoszeni, powinni zabrać ze sobą zdjęcie oraz legitymację szkolną.
Ostatnio dodane
Genialny koncert chórów i orkiestr „Muzyczna to MY” (zdjęcia)
27 czerwca 2026
Zakończenie roku szkolnego w bocheńskim „Mechaniku” – ZDJĘCIA
27 czerwca 2026
Studniówki
Maturzyści II LO bawili się w Czuszowie (zdjęcia)
31 stycznia 2026
Na 100 dni przed maturą bawiła się „Budowlanka”. Zdjęcia
25 stycznia 2026
Studniówka w „Mechaniku” minęła z wielkim hukiem. Zdjęcia
24 stycznia 2026
Studniówkowe ostatki w I LO. Zdjęcia
9 lutego 2025
Ogłoszenie sztabu WOŚP dla wolontariuszy
materiały sponsorowane
-
Ekologiczne konferencje – czy uczestnicy naprawdę tego dziś oczekują?
- Zegarki Omega: światowa popularność marki i historia kolekcji Constellation
-
Innowacja w medycynie estetycznej: wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową
-
Co decyduje o udanej konferencji? Trzy obszary, które rozgrywają się poza sceną
