Jak się bawią ludzie wtedy, kiedy pada deszcz!

W najbliższą niedziele 17 sierpnia odbędzie się bezalkoholowy festyn organizowany przez Gminę Rzezawa pod hasłem„Jak się bawią ludzie kiedy pada deszcz”. Piknik rozpocznie się o godz. 15.00 na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rzezawie

Gwiazdą wieczoru będzie znakomity, zakopiański zespół Baciary, który mogliśmy usłyszeć 13 lipca na „I spotkaniu z Adrenaliną” w Borku. Przed publicznością wystąpią także amatorskie grupy artystyczne z terenu gminy Rzezawa.

W programie przewidziano również pokaz sprawnościowy grupy szybkiego reagowania komendy powiatowej policji w Bochni, oraz działań ratowniczo – gaśniczych PSP w Bochni. Na zakończenie zaplanowano dyskotekę. Impreza przewidziana jest do godz. 21:00, jak powiedzieli organizatorzy, z powodu braku bezpiecznego miejsca.

Festyn zorganizowany jest z myślą o całej rodzinie, można pobawić się w wesołym miasteczku, wziąć udział w loterii fantowej oraz dobrze zjeść (przewidziany jest bogaty catering). Całość współfinansowana jest przez Komisje do spraw Rozwiązywania problemów alkoholowych.

Program pikniku:
godz. 15.00 – rozpoczęcie imprezy, pokaz sprawności Grupy Szybkiego Reagowania KPP Bochnia oraz prezentacja sprzętu policyjnego,
godz. 16.00 – pokaz działań ratowniczo – gaśniczych PSP w Bochni,
godz. 16.30 – występy amatorskich grup artystycznych z terenu Gminy Rzezawa
godz. 17.00 – koncert zespołu Baciary
godz. 19.30 – dyskoteka

There are 2 comments

  1. a co to zanosi się na deszczowy dzień skąd takie prognozy macie; bo u mnie na jan górole prognozują sonecko

  2. Dodany przez tak myśle IP: 195.116.69.2, piątek, 15 sierpnia 2008 08:06
    Przecież jak bedzie padać deszcz,to nikt o zdrowych zmysłach tam nie pójdzie:]