Reklama

Czy BKS Stalprodukt Bochnia powalczy o ekstraklasę? Jakie są plany związane z piłką nożną? Poranna kawa z J. Serwinowskim i I. Trojakiem

Jakich nowych zawodników zakupił BKS Stalprodukt Bochnia i dlaczego właśnie takich? Jakie są możliwości finansowe klubu i jaka sytuacja materialna? O co powalczą w tym sezonie piłkarze nożni?

There are 4 comments

 1. Michał Woźniak |

  Tworzy się nowa historia sportu. Od kiedy to Serwinowski zarządza MOsirem. Grupy trampkarzy i Orlików od wielu lat są wzorcowo prowadzone i osiągają bardzo dobre rezultaty. Pracowało z nimi i pracuje wielu pasjonatów -Romek Kukla , Janek Piątek ……. Od dziś jednak z opowieści pana Jarka wynika, że ojcami sukcesu Mosiru jest duet Serwinowski- Leśniak. Panowie zajmijcie się BKS-em i pochwalcie się ” prawdziwymi” swoimi sukcesami.

 2. Vice Prezes BKS Jarosław Serwinowski |

  Panie Michale w stu procentach ma pan racje nikt nie kwestionuje wzorowej pracy z młodzieżą w MOSiR
  jeśli chodzi o piłkę nożną.Może moja wypowiedż została żle przez pana odebrana,poruszyłem w niej sprawę tworzenia klasy sportowej i z jakie tego płyną korzyści dla bocheńskiej piłki nożnej.To że taka klasa powstała jest nie wątpliwie zasługą wielu ludzi,ale inicjatywa wyszła z mojej strony i trenera M.Leśniaka.Nikt nie chce być ojcem sukcesu,jeśli chcemy aby w Bochni piłka nożna była na wysokim poziomie róbmy to wspólnie dla dobra ogółu a w szczególności młodzieży.W relacji telewizyjnej nie było czasu na wyliczanie zasług wielu ludzi związanych z bocheńska piłką nożną ,a jest ich wielu.Pozdrawiam więc kierownictwo MOSiR z Panią Dyrektor Sabina Bajdą ,kierownika sekcji p.n. Władzia Wójcika,kierownika sekcji p.n. BKS-u Pana Romana Kukle trenerów J.Piątka,M.Leśniaka,K.Steca ,rodziców, wolontariuszy,sponsorów,zawodników.Oby bocheńska piłka nożna rosła w silę.
  Ze sportowym pozdrowieniem.

  Jarosław Serwinowski

 3. Kibic Bocheńskiego. |

  Z pustego to i Salomon nie naleje, a więc trzeba czekać na sukcesy seniorskie BKSu, drużyna jest bardzo młoda i grają prawie sami wychowankowie co dobrze rokuje na przyszłość. Niech chłopaki się zgrają i wtedy będziecie mieć sukcesy, a już nikt nie będzie miał wątpliwości, że to zasługa trenera Leśniaka i pana Serwinowskiego, a nie burmistrza który nie wychodzi od siebie z żadną inicjatywą ratowania piłki nożnej w Bochni.