Reklama

Komenda policji w remoncie

Komenda policji w Bochni coraz nowocześniejsza. W tym roku trwa dalszy ciąg remontu budynku. Przypomnijmy od tej pory siedziba bocheńskiej policji została wyposażona w windę dla osób niepełnosprawnych, nowoczesną recepcję, pokoje przesłuchań, remontu doczekały się też areszty. W tym roku remontowano m.in. archiwa, a koszt tegorocznych prac w komendzie wynoszą ok. 400 tys. zł.

Remont obejmował dokończenie pomieszczeń dla osób zatrzymanych (pomieszczenia profosa i pomieszczenia lekarskiego), remont generalny pomieszczeń archiwalnych, w których zgromadziliśmy zasoby archiwalne Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Oprócz tego przeprowadziliśmy remont korytarza na I poziomie, sekretariatu głównego, części pomieszczeń zajmowanych przez policjantów. W tym momencie natomiast trwa wymiana wszystkich okien i pozostałych drzwi na II piętrze – mówi podinspektor Marek Rudnik, Komendant Powiatowy Policji w Bochni.

Pieniądze na wszystkie prace na komendzie policji w Bochni pochodzą z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz z budżetu powiatu bocheńskiego oraz poszczególnych gmin.