Reklama

Śmieszne koszulki – top 5 zabawnych wzorów

Kiedyś T-shirt pełniły funkcję bielizny męskiej zakładanej pod koszulę z długim rękawem. Dziś są chyba najpopularniejszym elementem garderoby i to zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Koszulka z nadrukiem może być doskonałym sposobem na wyrażenie własnych emocji, poglądów, a także zabawnym akcentem, który poprawi nastrój nie tylko tego, kto go nosi, ale także osób z najbliższego otoczenia.

 

T-shirt z nadrukiem – sposób na wyrażenie siebie

Od dłuższego czasu koszulki z nadrukiem stały się doskonałym sposobem na wyrażenie swoich upodobań, emocji lub poglądów. T-shirt jest również bardzo uniwersalnym elementem garderoby, zarówno damskiej, jak i jak męskiej. Pasuje do sportowych stylizacji, ale sprawdza się znakomicie także w połączeniu z eleganckimi spodniami lub marynarką i jeansami – zyskuje wówczas bardziej elegancki charakter. Wybór nadruku zależy od naszych upodobań lub zainteresowań. Jeśli jesteśmy fanami na przykład sportu, z pewnością znajdziemy mnóstwo odpowiednich wzorów zarówno w stacjonarnych, sieciowych, sklepach odzieżowych, jak i specjalizujących się w produkcji T-shirtów z nadrukiem sklepach internetowych. On-line katalogi wzorów posegregowane są według różnych kategorii – np. koszulki dla pań, dla panów, zawody lub śmieszne koszulki.

 

Śmieszne teksty lub grafiki na koszulce

Śmieszne koszulki to doskonały pomysł na codzienną stylizację. Dzięki nim możemy pokazać wszystkim poczucie humoru, a także wywołać uśmiech na twarzy np. swoich współpracowników. O ile więc charakter naszej pracy nie nakazuje nam noszenia stroju formalnego czy uniformu, zabawna grafika na koszulce jest jak najbardziej wskazana. W sklepach internetowych znajdziemy nawet koszulki nawiązujące tematyką do twojego zawodu. W sieci największą popularnością cieszą się ubrania dla pracowników kolei, położnych, nauczycieli oraz szefów. Tego typu koszulka może nie tylko wyrazić zabawny dystans do pełnionej funkcji, ale także być doskonałym pomysłem na prezent! Jeśli więc wśród swoich znajomy lub członków rodziny posiadamy osobę pełniącą funkcję kadrowej, koszulka z napisem: „Jestem kadrową. A jaka jest twoja supermoc?” Będzie pasować jak ulał!

 

Własny projekt śmiesznej koszulki

Jeśli wśród dostępnych wzorów nie znajdziemy nic dla siebie, zawsze możemy zaprojektować własny motyw graficzny lub napis, który sklep internetowy wydrukuje na koszulce w wybranym kolorze i rozmiarze. Projektując, pamiętajmy jednak o tym, że hasła i obrazy powinny być błyskotliwe i zabawne, a nie obraźliwe czy przykre dla otoczenia. Zabawne koszulki mogą być również doskonałym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu lub z okazji Walentynek, Więcej na ten temat pod przeczytać można w innej publikacji: Śmieszne, okazjonalne, dla par – jakie koszulki cieszą się największą popularnością wśród Polaków?

 

Top 5 zabawnych wzorów

Wśród najpopularniejszych wzorów zabawnych T-shirtów znajdują się:

1. Koszulki zawodowe – np. koszulka dla brygadzisty lub programisty z zabawnym hasłem,

2. Koszulki dla osób w związku z hasłem „Ta dziewczyna/chłopak jest już zajęta/ty”,

3. Koszulki dla rodziców – np. „Jestem Tatą. I co jak co, ale dzieci to mi się udały!”,,

4. Dla żony/męża z napisem „Teściowa ma zawsze rację!”,,

5. Koszulka dla osób na diecie: „Nie mów mi jak mam żryć”,

W kategorii „śmieszne” znaleźć można jeszcze mnóstwo innych wzorów, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie.