Reklama

W sobotę III rajd rowerowy Tour de Zawada

Rady sołeckie miejscowości Zawada i Nieszkowice Wielkie zapraszają na III rajd rowerowy Tour de Zawada, który odbędzie się 22 lipca o godzinie 16. Trasa rajdu to pętla o długości 12,6 kilometra biegnąca przez Królówkę i Wolę Nieszkowską ze startem i metą na boisku sportowym LZS Polanka w Nieszkowicach Wielkich.

Celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej oraz walorów turystycznych Bocheńszczyzny. Uczestnicy rajdu wezmą udział w losowaniu nagród – w puli między innymi rower marki ROMET.

Rejestracja odbywa się przez formularz: https://goo.gl/forms/DM9V4ViKqOo1dRQC3 oraz w dniu rajdu od godziny 14:30 u organizatorów.

O godzinie 20:30 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Euforia. Dzień później organizatorzy zapraszają na piknik – od godziny 14.00 bezpłatne atrakcje dla dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, pokazy strażackie.

Sponsorami wydarzenia są: Grzegorz Ochel, Społem PSS Bochnia, Salco, Ryszard Birkowski RBud, Bar u Leona, Marcin Wasylewicz oraz prywatni darczyńcy.