Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
Likwidacja dyspozytorni w Bochni: „z punktu widzenia mieszkańca tylko się polepszy” Posted by Paweł Michalczyk - 4 grudnia 2012
A. Rzepecki: drugi chodnik w Stanisławicach nieracjonalny Posted by Paweł Michalczyk - 3 grudnia 2012