Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
Absolutorium dla burmistrza Gaworczyka bez dyskusji. S. Tabor: „z automatu będziemy głosować” Posted by Weronika Kucharska - 28 kwietnia 2011
Kosturkiewicz: utworzyć zbiornik retencyjny na Stradomce Posted by Paweł Michalczyk - 28 kwietnia 2011
Pielgrzymi z parafii św. Pawła wyruszyli na beatyfikację Posted by Weronika Kucharska - 28 kwietnia 2011
1% podatku przekazuje co trzeci podatnik z Bocheńszczyzny Posted by Paweł Michalczyk - 28 kwietnia 2011
Małgorzata Szczepara: Tutaj dyskusji być nie może i nie powinno Posted by Weronika Kucharska - 27 kwietnia 2011