Jest umowa na wyposażenie zaplecza gastronomicznego w nowym budynku usług społecznych na Os. Niepodległości 24 czerwca 2026
Przedostatnie zmagania w Turnieju Grup Naborowych Piłki Ręcznej Posted by administrator - 10 kwietnia 2014
III liga. S. Zubel: „powiedzieliśmy sobie, że nie możemy być frajerami” Posted by administrator - 2 kwietnia 2014