Ludwik Węgrzyn samorządowcem 20-lecia
We wtorek 11 września odbyło się na Zamku Królewskim w Warszawie uroczyste wręczenie tytułów "Samorządowiec 20 lecia". Wśród uhonorowanych samorządowców znlazł się starosta bocheński - Ludwik Węgrzyn.
Read More
