W piątek uroczyste powitanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Chodenice 25 czerwca 2026
Wypił, a potem zapalił… dzwonnicę w Łapczycy. Poranna kawa z komendantem Policji M. Rudnikiem Posted by Aleksander Rzepecki - 30 stycznia 2009