Reklama

Restauracja Murowianka – nowy obiekt gastronomicznej mapy Bochni

Murowianka to nowy obiekt restauracyjny, zlokalizowany przy ulicy Brzeźnickiej 55, nieopodal bocheńskiego źródła. Łącząc w sobie wysoki standard, elegancję wystroju wnętrz i wspaniałą kuchnię z profesjonalizmem w podejściu do potrzeb klientów, restauracja Murowianka jest inspirującym i klimatycznym miejscem do organizacji wszelkiego typu imprez rodzinnych, wesel, czy chrzcin, nawet do 120 osób zgromadzonych na jednej sali.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce, idealne do wszelkiego typu spotkań towarzyskich, romantycznych kolacji lub codziennego wypadu na piwo – zdradza managerka restauracji.

Właściciele Murowianki chcą zaproponować lokalnym klientom szereg ciekawych imprez tematycznych i atrakcji, jakich ich zdaniem brakuje na bocheńskim rynku. Już 28 września organizowany jest Gorący Wieczór z Mojito.

Planujemy dyskotekę do białego rana, gorący poczęstunek przez całą noc oraz wiele niespodzianek dla uczestników imprezy – mówi managerka obiektu. 30 września natomiast Restauracja zaprasza na romantyczną kolację z okazji Dnia Chłopaka. Namawiamy wszystkie dziewczyny, aby zabrały bliskich sobie mężczyzn do restauracji na wykwintną kolację z butelką wina i bogatym menu w dwóch opcjach. Informacje o planowanych imprezach można znaleźć na naszym profilu facebook, a rezerwacji dokonać pod adresem restauracja@murowianka.com.pl lub numerem 663 77 10 10.

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z informacjami na temat planowanych imprez i organizowanych konkursów, Właściciele restauracji zapraszają na fan page’a Murowianki:
www.facebook.com/RestauracjaMurowianka