Reklama

Siatkarze MOSiR-u najlepsi

Podczas sobotniego turnieju siatkówki, została wyłoniona najlepsza drużyna w rejonie. Ten zaszczytny tytuł przypadł zespołowi MOSiR Bochnia.

Sala gimnastyczna PSP w Żegocinie była miejscem zmagań zespołów podczas X Rejonowego Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Wójta Gminy Żegociny. Impreza została zorganizowana przez Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Żegocinie, a do udziału w niej zgłosiło się 6 zespołów. Głównym organizatorem był Mieczysław Kędra, dyrektor CKSiT.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a ich liderzy spotkali się w meczu finałowym. O Puchar Wójta Gminy Żegocina walczył Beskid (gospodarze turnieju), oraz MOSiR z Bochni. Bocheński zespół wygrywając w decydującym meczu 2:0, zdobył najwyższe trofeum tego turnieju. Do rywalizacji o trzecie miejsce przystąpiły drużyny Oldboje i Wieczny Problem. Wyższa pozycja przypadła bocheńskim siatkarzom z zespołu Oldboje.

Jerzy Błoniarz, Wójt Gminy Żegocina wręczył zwycięskiemu zespołowi już X edycji turnieju puchar, dyplom oraz piłkę. Dyplomy oraz nagrody zostały wręczone również kapitanom drużyn, które zajęły miejsca drugie i trzecie.

WYNIKI:
Grupa A:
Beskid – Oldboje 2 : 0,
Oldboje – Agila 2 : 0,
Beskid – Agila 2 : 0.

Grupa B:
MOSiR – Agila B 2 : 0,
Agila B – Wieczny Problem 0 : 2,
MOSiR – Wieczny Problem 2 : 0.

O III miejsce:
Oldboje – Wieczny Problem 2 : 1 (26-24, 17-25, 15-8).
O I miejsce: MOSiR – Beskid 2 : 0 (25-14, 25-19).

Końcowa klasyfikacja:
1. MOSiR Bochnia
2. Beskid Żegocina
3. Oldboje – Antik Bochnia
4. Wieczny Problem Łapanów,
5 – 6. Agila i Agila B Połom Duży.