Reklama

BALS: końcówka rozgrywek

W niedzielę odbyły się kolejne mecze z serii Bocheńskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Było to już przedostatnie spotkanie, w którym drużyny walczyły o punkty.

Do najbardziej emocjonujących meczy tego dnia należał pojedynek między MOSiR-em Bochnia a Beskidem Żegocina. Po porażce z pierwszego seta bocheńska drużyna doprowadziła do remisu w drugim, i zwyciężyła w trzecim, wygrywając pojedynek 2:1. Pozostałe mecze rozegrane w tym dniu, zakończyły się wynikiem 3:0. Pierwszym sukcesem w sezonie drużyna Drink Team Bochnia zakończyła swoje zmagania, za tydzień zespół pauzuje.

W najbliższy weekend zostanie rozegrana ostatnia kolejka. MOSiR-owi brakuje jednego zwycięstwa do zdobycia pierwszego miejsca w lidze. Zagrają oni z Agilą z Połomia Dużego. – Natomiast ostatni mecz kolejki pomiędzy Oldbojami Antykwariatem z Bochni i Wiecznym Problemem z Łapanowa będzie walką o 3 miejsce. Będzie więc bardzo gorąco i spodziewamy się walki o każdą piłkę – powiedziała Marta Walasek z MOSiR-u.

Mecze ostatniej kolejki będzie można obejrzeć na Sali sportowej PSP nr 4/II LO w Bochni przy ul. Konfederatów Barskich 27. Początek rozgrywek o godz. 15.00. Uroczyste zakończenie rozgrywek Bocheńskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezonu 2008/09 połączone z rozdaniem dyplomów i nagród o godz. 19.00.

Zobacz wyniki spotkania oraz tabelę