Reklama

VIII Piknik Chartytywny w Strzelcach Wielkich

W niedzielę 20 Lipca odbył się VIII Koncert Chartytatywny w Strzelcach Wielkich. Organizatorzy zaprosili gwiazdy z polskiej sceny rockowej i zadbali o wiele atrakcji, m.in. wesołe miasteczko, pokazy strażackie oraz zaplecze gastronomiczne. Gościem tegorocznego Pikniku był Szymon Wydra z zespołem Carpie Diem oraz Bracia Cugowscy.

Piknik w Strzelcach Wielkich stał się wydarzeniem, które odbywa się cyklicznie. Co rok przybywa kilka tysięcy ludzi – szacowano, że w tym roku ma sie pojawić około 20 tysięcy. Dla dzieci przygotowano wesołe miasteczko, a ich rodzice mogli spróbować wojskową grochówkę ugotowaną specjalnie na tę okazję. Nie zabrakło również potraw z grila oraz lodów i napojów. W Strzelcach zawitali również harleyowcy pokazujac swoje lśniące maszyny i prezentując ich piękny dźwięk. Część dochodów ze sprzedaży została przeznaczona na cele charytatywne.

Jako pierwsi na scenie wystąpili Bracia Cugowscy, prezentując swoje utwory z list przebojów. Dla odmiany po nich wystąpił zespół discopolowy Fokus. Jednak z największą niecierpliwością oczekiwano na godzine 22. – wtedy właśnie miał wystąpić i wystąpił Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem.