Contimax MOSiR Bochnia – ASPS Avia Świdnik 1:3

Wczorajsze spotkanie w ramach pierwszej rundy siatkarskiego Pucharu Polski bocheńska drużyna Contimax MOSiR przegrała z Avią Świdnik.

Przed meczem trenerzy Contimaxu MOSiR otrzymali od prezesa Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej pana Stanisława Litwina puchar z gratulacjami awansu do II ligi.

Następnie rozpoczęła się zacięta walka. W pierwszym secie zespołowi z Bochni udało się wygrać, ale kolejne 3 należały już do gości, choć warto zaznaczyć, że bochnianie nie dali im do samego końca spocząć na laurach.

W poszczególnych setach wyniki przedstawiały się następująco: 29:27, 20:25, 22:25, 23:25

Contimax MOSiR Bochnia: M. Laskowski , M. Klimas, K. Ślusarczyk, R. Poprawa, J. Habel, K. Bławat, K. Kmiecik, P. Rutkowski, D. Nowak, P. Słonina, K. Galiński. I trener: R. Banaszak, II trener: C. Kumorek

Avia Świdnik: M. Ciupa, J. Guz, A. Zalewski, M. Baranowski, P. Milewski, J. Kaźmierski, W. Pawłowski, M. Kołodziejczyk, A. Jaszczuk, R. Gosik. Trener: M. Kowalski

Wkrótce – skrót meczu i konferencja prasowa w relacji TV.