Niższe ligi. Katastrofa Czarnych w Wojniczu. W A-klasie bez zmian

Trwa fatalna passa Czarnych Kobyle. W ostatnich trzech meczach piłkarze trenera Steca nie tylko nie zdobyli punktu, ale stracili aż 20 (!) goli strzelając zaledwie trzy. Marnym usprawiedliwieniem jest fakt, że beniaminek z Kobyla mierzył się faworytami rozgrywek – Jadowniczanką, Zorzą oraz Olimpią. W meczu w Wojniczu Czarni tylko przez pierwszą połowę (zakończoną wynikiem 0-3) potrafili w miarę skutecznie rozbijać ataki gospodarzy. Po przerwie Olimpia wbiła, w zaskakująco łatwy sposób – by nie powiedzieć kuriozalny, pół tuzina goli, zaś goście kończyli mecz w dziewiątkę po kontuzjach dwójki zawodników (Czarni przybyli na mecz bez rezerwowych). Za tydzień Czarni podejmować będą GKS Drwinia. Podopieczni trenera Mariusza Krzywdy miejsce w czubie tabeli (4 miejsce) zawdzięczają niedzielnemu, pewnemu zwycięstwu 3-0 nad Łukovią. To czwarte ligowe zwycięstwo klubu z gminy Drwinia. Po 6. kolejkach GKS ma 12 punktów, Czarni – 4.

Wisła Szczucin 3-0 LUKS Skrzyszów

W bocheńskiej A- klasie niewiele zmieniło się w czołówce. Zwyciężył Naprzód, Tarnavia oraz rezerwy Szreniawy. Grad bramek mogli zobaczyć kibice w Proszówkach, gdzie Błyskawica zremisowała 5-5 z Piastem. Do niespodzianki doszło w Niedarach, gdzie miejscowa Raba, dodajmy groźna na swoim stadionie, pokonała faworyzowaną Ceramikę.