Mieszkańcy ul. Wiśnickiej drżą w związku z ciągnącą się tam od lat sprawą budowy stacji paliw. Podczas spotkania osiedlowego uspokajał ich burmistrz Stefan Kolawiński. Krótka relacja TV.
Ostatnio dodane
Genialny koncert chórów i orkiestr „Muzyczna to MY” (zdjęcia)
27 czerwca 2026
Zakończenie roku szkolnego w bocheńskim „Mechaniku” – ZDJĘCIA
27 czerwca 2026
Studniówki
Maturzyści II LO bawili się w Czuszowie (zdjęcia)
31 stycznia 2026
Na 100 dni przed maturą bawiła się „Budowlanka”. Zdjęcia
25 stycznia 2026
Studniówka w „Mechaniku” minęła z wielkim hukiem. Zdjęcia
24 stycznia 2026
Studniówkowe ostatki w I LO. Zdjęcia
9 lutego 2025
Czy przy ul. Wiśnickiej powstanie stacja paliw?
materiały sponsorowane
-
Ekologiczne konferencje – czy uczestnicy naprawdę tego dziś oczekują?
- Zegarki Omega: światowa popularność marki i historia kolekcji Constellation
-
Innowacja w medycynie estetycznej: wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową
-
Co decyduje o udanej konferencji? Trzy obszary, które rozgrywają się poza sceną
