Wybory samorządowe. Artur Gondek zachęca do głosowania na Magdalenę Łacną

Artur Gondek, przedstawiciel Nowej Nadziei, który ubiegał się w wyborach samorządowych o posadę burmistrza Bochni, postanowił poprzeć w drugiej turze Magdalenę Łacną. 

 

Do naszej redakcji trafiło oświadczenie  Artura Gondka, który przed tygodniem, w pierwszej turze wyborów zdobył 3,85% głosów spośród kandydatów na burmistrza Bochni.  Oto one:

 

Drodzy Mieszkańcy!

Za nami I tura wyborów samorządowych, w których miałem zaszczyt ubiegać się o fotel burmistrza jako jedyny kandydat popierany przez Konfederację Wolność i Niepodległość. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się zaufać mi oraz kandydatkom i kandydatom startującym z list komitetu KBC Nowa Nadzieja. Każdy z oddanych głosów to wyraz wspólnej troski o przyszłość Bochni.

W II turze musimy podjąć decyzję, od której zależy, jakim miastem Bochnia stanie się w ciągu najbliższych 5 lat. Po dokładnym przeanalizowaniu sylwetek oraz programów wyborczych obu kandydatów zdecydowałem, że poprę Magdalenę Łacną, której podobnie jak mi zależy na dobru Mieszkańców.

Uważam, że tylko wybór pani Magdaleny jest dla nas wszystkich gwarancją pozytywnej zmiany oraz szansą na długofalowy rozwój Solnego Grodu.

Zachęcam moich wyborców i sympatyków do oddania głosu na Magdalenę Łacną w II turze wyborów.