Ucz się języka angielskiego w Good Luck

Z przyjemnością i dumą informujemy, że Szkoła Języka Angielskiego GOOD LUCK w Bochni obchodzi w tym roku swoje 30-lecie istnienia! Od trzech dekad nieustannie doskonalimy naszą ofertę edukacyjną, zapewniając naszym uczniom nie tylko wiedzę, ale również niezapomniane doświadczenia i rozwój osobisty. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym sukcesem oraz zaprosić nowych uczniów do dołączenia do naszej wyjątkowej społeczności. Odwiedźcie naszą stronę www.goodluck.pl i przejrzyjcie naszą Kronikę. Ileż tam uśmiechniętych twarzy!

Od momentu powstania Szkoła Języka Angielskiego GOOD LUCK kładzie duży nacisk na dostarczanie wysokiej jakości edukacji, opartej na innowacyjnych metodach nauczania. Nasza szkoła nie tylko naucza, ale również inspiruje i rozwija w uczniach umiejętności krytycznego myślenia i kreatywności. 30 lat doświadczenia w branży edukacyjnej pozwoliło nam ukształtować program nauczania, który doskonale przygotowuje naszych uczniów do osiągnięcia sukcesu w życiu.

Nasza siła tkwi w naszej wyjątkowej kadrze lektorskiej. Nasi nauczyciele to doświadczeni profesjonaliści, pasjonaci swojego zawodu, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale także tworzą inspirującą atmosferę w szkole. Dzięki indywidualnemu podejściu do uczniów, stwarzamy im komfortowe warunki do nauki języka. Nasi lektorzy są zawsze gotowi wesprzeć swoich uczniów i pomóc im osiągnąć sukces.

30-lecie to wspaniała okazja, by  podziękować naszym byłym i obecnym uczniom, którzy tworzą piękną historię naszej szkoły. Wasza determinacja, zaangażowanie i osiągnięcia są dla nas niezwykle inspirujące. Dziękujemy Wam za wybór naszej szkoły, za wiarę w nasze wartości i za to, że jesteście częścią naszej społeczności. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć.

Z tej wyjątkowej okazji serdecznie zapraszamy nowych uczniów do dołączenia do naszej szkoły. Uczcie się angielskiego z nami, zaufajcie doświadczeniu. Obecnych uczniów, którzy będą kontynuować naukę, prosimy o potwierdzenie.

Zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024 od 01.06.23 do 20.06.23 i zaraz po przerwie wakacyjnej od 28.08.23. Szczegóły na stronie www.goodluck.pl.

 

ZAPRASZAMY