Reklama

Stroje piłkarskie – dlaczego warto zaprojektować własny strój?

Stroje piłkarskie są nie tylko praktyczne, ale pełnią również funkcję reprezentacyjną. Możliwość założenia koszulki z własnym imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem jest dla każdego zawodnika powodem do dumy i nie ma tu znaczenia, czy ma on 7 lat, czy dobiega już sportowej emerytury. Jednym z ważnych elementów projektowania własnych strojów sportowych jest moment wyboru ich kolorystyki. Co zrobić, aby strój piłkarski Twojej drużyny był unikalny?

 

Strój piłkarski – unikalny wzór, czy szablon?

 

W ofercie producentów strojów sportowych znajdziesz wiele atrakcyjnych wzorów – gotowych, dostępnych w kilku wariantach kolorystycznych lub z możliwością wykonania indywidualnej grafiki. Obie opcje mają swoje zalety. Wybierając strój sportowy z gotowego szablonu, zawsze możesz zindywidualizować go o wybór wersji kolorystycznej, dzięki czemu będzie lepiej dopasowany do barw klubowych Twojej drużyny.

Drugą opcją jest możliwość stworzenia własnego, indywidualnego projektu. Chociaż brzmi to skomplikowanie, wcale takie nie jest. Zamawiając stroje piłkarskie na specjalne zamówienie, możesz mieć pewność, że inwestujesz w unikalny, jedyny w swoim rodzaju strój stworzony według indywidualnego pomysłu. Taka opcja możliwa jest wyłącznie u producentów, którzy mają własne szwalnie i tworzą stroje piłkarskie samodzielnie od A do Z!

Kolorystyka i nadruki

 

Stroje piłkarskie PEHA mogą być zadrukowane sportową personalizacją. Kolejnym z elementów wyróżniających drużynowe komplety do gry na tle innych jest dopasowanie kolorystyki strojów do barw drużyny. Zawodnicy najczęściej decydują się na wybór strojów nawiązujących kolorystyką lub poszczególnymi elementami graficznymi do barw klubowych, lub historii klubu.

 

Decydując się na stroje piłkarskie PEHA możesz liczyć na realizację bezpłatnej sublimacji. Jest to możliwe przy zamówieniu, które liczy co najmniej 6 sztuk. Zakładając, że drużyna piłkarska liczy sobie co najmniej 11 zawodników – nie jest to limit nie do osiągnięcia.