Reklama

Filmy i seriale online za darmo bez rejestracji

To pełnometrażowy film produkcji amerykańsko-brytyjsko-bułgarskiej z gatunku fantasy i akcji. Za reżyserię odpowiedzialny jest Neil Marshall, który wcześniej pracował przy taki tytułach jak „Gra o tron” czy „Westworld”.

Opracowaniem scenariusza zajął się Andrew Cosby. Tytuł ujrzał światło dzienne 4 kwietnia 2019 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 12 kwietnia 2019 roku. W filmie przedstawiona jest historia, w której królowa czarownic Nimue powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy, jest w stanie stawić czoła zagrożeniu. W rolach głównych występują między innymi David Harbour, Milla Jovovich oraz Ian McShane. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję dzieła to Boyana Film Studios, Lawrence Gordon Productions, Campbell Grobman Films, Dark Horse Entertainment, Encore Films, Hurwitz Creative, Millennium Films, Québec Production Services Tax Credit oraz Summit Entertainment.
Gdzie możemy obejrzeć „Hellboy” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl. Portale ten, za niewielką opłatą, daje nam dostęp do nieograniczonej biblioteki seriali i filmów online https://film.pinbook.pl

Hellboy – opis fabuły

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców.

Hellboy – obsada
David Harbour jako Hellboy
Milla Jovovich jako Nimue, królowa krwi
Ian McShane jako profesor Bruttenholm
Sasha Lane jako Alice Monaghan
Daniel Dae Kim jako Ben Daimio
Thomas Haden Church jako Lobster Johnson
Alistair Petrie jako Lord Adam Glaren
Penelope Mitchell jako Ganeida