Reklama

Śpiąca królewna-charytatywny spektakl w Amfiteatrze

W sobotę  o godzinie 16:00, w Amfiteatrze Parku Uzbornia odbędzie się charytatywny spektakl w wykonaniu rodziców dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 5 (grupy czterolatków) pt.” Śpiąca Królewna”. 

Świat baśni  przedstawiony w sposób przystępny dla dziecka to wspaniała nauka , cudowna księga mądrości, a jeśli aktorami są rodzice to magia takiego spektaklu nie ma już sobie równych– podkreśla Pani Karina Łach, główna inicjatorka  i reżyser spektaklu.

Jest to już kolejny występ rodziców z tego przedszkola. Przedszkolaki z piątki  miały okazję zobaczyć go na scenie Miejskiego Domu Kultury z okazji „ Dnia Dziecka”. Jednak ze względu na ciepły odbiór i duże zainteresowanie  rodzice zdecydowali się wystawić go jeszcze raz . Tym razem połączony został  z charytatywną inicjatywą wsparcia małego mieszkańca Bochni. Podczas przedstawienia Fundacja „Serce dla Maluszka będzie zbierać środki na rehabilitację małego Michałka, mieszkańca Bochni, który urodził w lutym 2016 roku  w 35 tygodniu ciąży z małogłowiem i zmianami w mózgu.