Reklama

Wkręceni w dobro: zebrali już blisko 3 tony

Po wstępnym podsumowaniu I tury naszej zakrętkowej akcji z radością informujemy, że wspólnie zebraliśmy już ok. 3 tony plastikowych zakrętek. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej.

W przyszłym tygodniu zawieziemy pierwszą transzę wspólnych plastikowych „zbiorów” wielu szkół i prywatnych osób, którym los chorego chłopca nie jest obojętny. 3 tony to bardzo dużo, jesteśmy mile zaskoczeni tak dużym odzewem z waszej strony, jednak nakrętki będziemy zbierać dalej, dopóki nie zbierzemy blisko 20 ton, bo tyle potrzeba by sfinansować zakup jednego wózka do rehabilitacji dla chorego dziecka.

Nie mniej bardzo chcemy podziękować tym, którzy do tej pory dostarczyli nam nakrętki, m. in.: Szkole Podstawowej nr 1 w Bochni, Szkole Podstawowej nr 4 w Bochni – 814 kg, Szkole Podstawowej nr 7 w Bochni – 432 kg, Zespołowi Szkół w Dąbrowicy, która wraz ze sponsorem zebrała ok. 1 tony, i wielu indywidualnym zbieraczom, którzy codziennie przynosili do naszej redakcji pełne worki z nakrętkami.

Szczególnie też chcemy podziękować rekordzistom w zbiórce nakrętek z bocheńskiej „siódemki”, są to: Kacper Klimaszewski z klasy IV b – samodzielnie uzbierał 31.500 sztuk nakrętek tj. około 126 kg, klasa III c zebrała 133 kg, klasa II a 63 kg, klasa I a 48 kg. Osobne wyróżnienie należy się zwłaszcza najmłodszym zbieraczom – dzieciom z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 2 w Bochni. Jest nam niezmiernie miło, gdy słyszymy, że dzieciom wcale nie trzeba przypominać o nakrętkach, same chętnie je przynoszą do swoich placówek.

Wszystkich tych, którzy zebrali tak dużo nakrętek, że nie są w stanie przewieźć ich na adres naszej redakcji, prosimy o kontakt telefoniczny nr tel. (014) 612 25 95, w dniu transportu odbierzemy je od was.