Dziś otwarcie Kina w Żegocinie

W Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Żegocinie powstało 20-osobowe społecznościowe Kino za Rogiem „ŻEGOTKA”. Ideą Kina za Rogiem jest stworzenie sieci małych kin które promują repertuar ambitny często nie dostępny w wielkich multipleksach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości dźwięku i obrazu jak w dużym kinie, połączone z miłą atmosferą kameralnego kina, gdzie można obejrzeć film wspólnie z grupą przyjaciół, znajomych czy rodziną.

Dużą zaletą kina jest to, że każdy bilet indywidualny będzie kosztował jedynie 5 zł! Można śmiało powiedzieć, że jest to Kino za piątkę i na piątkę! – czytamy w komunikacie prasowym.

Kino umożliwia zrealizowanie seansów na życzenie, po wcześniejszej rezerwacji sali. Film można wybrać z bogatej filmoteki na stronie www.kinozarogiem.pl i zarezerwować kino tylko dla siebie i swoich przyjaciół, znajomych. Zaprosić swoich bliskich na rodzinny seans.

W repertuarze Kina za Rogiem znajdują się zekranizowane lektury szkolne, filmy edukacyjne, bajki. Przygotowano również ofertę dla przedszkoli i szkół wykorzystując film jako urozmaicenie programu nauczania. Organizatorzy zapraszają grupy zorganizowane z przedszkoli i szkół, dla których cena biletu od osoby wynosi jedynie 3 zł!

Oferta Kina za Rogiem jest bardzo obszerna. W repertuarze znajduje się klasyka filmowa, polskie i zagraniczne produkcje, filmy fabularne, dokumentalne, komedie jak również bajki dla dzieci. Repertuar kina układany jest tak, aby wszyscy kinomani znaleźli coś dla siebie. Słowem dla każdego coś dobrego!