Pierwsze zwycięstwo CONTIMAX-u

W ubiegłą sobotę meczem z KS Gorlice zespół CONTIMAX-u rozpoczął kolejny sezon III Ligi Siatkówki Mężczyzn. Bocheńska drużyna wygrała z zespołem z Podkarpacia 3:0.

Przeciwnik był słaby i dlatego też pierwszy set poszedł nam bardzo łatwo. W drugim drużyna Gorlic wyrównała walkę , a nawet momentami wychodziła na prowadzenie. To spowodowane było lekką dekoncentracją naszych zawodników. Ostatecznie jednak to bocheńska drużyna zwyciężyła w setach 25:12, 25:22, 25:15 i szybko zakończyła spotkanie wynikiem 3:0 – ocenia spotkanie kierownik drużyny Andrzej Starzyk.

Kolejne spotkanie wyjazdowe zaplanowano na 27 września. Bochnianie zagrają z drużyną LEMARPOL Wózki Widłowe.- To będzie pierwsze nasze stracie z tą drużyną. Do tej pory nie mieliśmy okazji rozgrywać z nią meczów. Bardzo ciekawie zapowiada się natomiast spotkanie na naszej hali 4 października. Wtedy zespół CONTIMAX-u rozegra spotkanie z jedną z najsilniejszych drużyn III Ligi – KS WANDA ENION Kraków – mówi A. Starzyk. Mecz jak zwykle rozpocznie się o godz. 18.00 na hali sportowej PSP nr 4/II LO w Bochni.

There are 3 comments

1. jakie gorlice ??jaka druzyna z podkarpacia???hehehe jak gral iz ryglicami z małopolski..to co to za podarpacie..zenada..

2. Piotr ma rację! Contimax-MOSiR Bochnia pokonał w ubiegłą sobotę beniaminka III.ligi – KS Ryglice.
    „Pierwse redakcyjne koty za płoty”.

3. Faktycznie do tekstu wkradł się nam błąd. Za pomyłkę przepraszamy i prostujemy – Contimax-MOSiR Bochnia wygrał 3:0 z KS Ryglice